Pacifische kustweg
Family

Vacaciones familiares en Pacifische kustweg: Diversión para todos

Crea recuerdos inolvidables con toda la familia en Pacifische kustweg, un destino lleno de actividades para todas las edades.

Kust
Verenigde Staten
Kust: Pacifische kustweg

De Pacific Coast Highway (Highway 1) is een van 's werelds grootste kustroutes: Big Sur, Monterey, Santa Barbara en eindeloze uitzichtpunten op de Stille Oceaan. Ideaal voor roadtrippers die stranden, natuur en het klassieke Californische landschap willen.

TripMatches · Onthouden · Plan

Wat wil je doen met Pacifische kustweg?

Ben je al in Pacifische kustweg geweest of wil je er nog graag naartoe? Maak je keuze en we brengen je direct naar de actie.

Ik ben al geweest

Importeer uw reis naar Pacifische kustweg en sla op wat u hebt meegemaakt.

Reis importeren

Ik zou graag willen gaan

Bewaar Pacifische kustweg onder uw bestemmingen of start een nieuw abonnement.

Pacifische kustweg
Familia

Gezinsplannen

Onvergetelijke momenten voor alle leeftijden in Pacifische kustweg

Ideaal voor gezinnen

De Pacific Coast Highway (Highway 1) is een van 's werelds grootste kustroutes: Big Sur, Monterey, Santa Barbara en eindeloze uitzichtpunten op de Stille Oceaan. Ideaal voor roadtrippers die stranden, natuur en het klassieke Californische landschap willen.

Pacifische kustweg

Stranden en kusten in Pacifische kustweg

Beste stranden

Pfeiffer-strand

Paars zandstrand met sleutelgatrots in Big Sur.

Diensten

schilderachtigzwemmen

Carmel-strand

Wit zand en cipressen bij Carmel-by-the-Sea.

Diensten

schilderachtigzwemmen

Evaluaties

Scores per categorie

Familie

75

Pacific Coast Highway: solide reizigersbeoordeling voor gezinsvriendelijk.

Pacific Coast Highway: solide reizigersbeoordeling voor gezinsvriendelijk.

Beveiliging

85

Pacific Coast Highway: solide reizigerswaardering voor veiligheid.

Pacific Coast Highway: solide reizigerswaardering voor veiligheid.

Reiniging

80

Pacific Coast Highway: solide reizigerswaardering voor netheid.

Pacific Coast Highway: solide reizigerswaardering voor netheid.
Guía completa

Wil je meer weten over Pacifische kustweg?

Ontdek de complete gids met geschiedenis, gedetailleerde routes, praktische tips en alle informatie die je nodig hebt.

Zie volledige gids

TripMatches · Onthouden · Plan

Wat wil je doen met Pacifische kustweg?

Ben je al in Pacifische kustweg geweest of wil je er nog graag naartoe? Maak je keuze en we brengen je direct naar de actie.

Ik ben al geweest

Importeer uw reis naar Pacifische kustweg en sla op wat u hebt meegemaakt.

Reis importeren

Ik zou graag willen gaan

Bewaar Pacifische kustweg onder uw bestemmingen of start een nieuw abonnement.

Snelle informatie

Land
Verenigde Staten

Volledige bestemmingsgids

Toegang tot het volledige dossier: attracties, klimaat, gastronomie, evenementen en nog veel meer.

Ontdek deze bestemming diepgaand

Ontdek meer in de omgeving