Cinque Terre
Family

Vacaciones familiares en Cinque Terre: Diversión para todos

Crea recuerdos inolvidables con toda la familia en Cinque Terre, un destino lleno de actividades para todas las edades.

Kust
Italië
Kust: Cinque Terre

Cinque Terre is een UNESCO-reeks van vijf dorpen – Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola en Riomaggiore – beroemd om pastelkleurige huizen, pesto en wandelpaden boven de zee.

TripMatches · Onthouden · Plan

Wat wil je doen met Cinque Terre?

Ben je al in Cinque Terre geweest of wil je er nog graag naartoe? Maak je keuze en we brengen je direct naar de actie.

Ik ben al geweest

Importeer uw reis naar Cinque Terre en sla op wat u hebt meegemaakt.

Reis importeren

Ik zou graag willen gaan

Bewaar Cinque Terre onder uw bestemmingen of start een nieuw abonnement.

Cinque Terre
Familia

Gezinsplannen

Onvergetelijke momenten voor alle leeftijden in Cinque Terre

Ideaal voor gezinnen

Cinque Terre is een UNESCO-reeks van vijf dorpen – Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola en Riomaggiore – beroemd om pastelkleurige huizen, pesto en wandelpaden boven de zee.

Cinque Terre

Stranden en kusten in Cinque Terre

Beste stranden

Monterosso al Mare

Het enige dorp met een groot zandstrand.

Diensten

schilderachtigzwemmen

De Vernazza-baai

Klein havenstrandje onder de toren.

Diensten

schilderachtigzwemmen

Evaluaties

Scores per categorie

Familie

75

Cinque Terre: solide reizigersbeoordeling voor gezinsvriendelijk.

Cinque Terre: solide reizigersbeoordeling voor gezinsvriendelijk.

Beveiliging

85

Cinque Terre: solide reizigersbeoordeling voor veiligheid.

Cinque Terre: solide reizigersbeoordeling voor veiligheid.

Reiniging

80

Cinque Terre: solide reizigerswaardering voor netheid.

Cinque Terre: solide reizigerswaardering voor netheid.
Guía completa

Wil je meer weten over Cinque Terre?

Ontdek de complete gids met geschiedenis, gedetailleerde routes, praktische tips en alle informatie die je nodig hebt.

Zie volledige gids

TripMatches · Onthouden · Plan

Wat wil je doen met Cinque Terre?

Ben je al in Cinque Terre geweest of wil je er nog graag naartoe? Maak je keuze en we brengen je direct naar de actie.

Ik ben al geweest

Importeer uw reis naar Cinque Terre en sla op wat u hebt meegemaakt.

Reis importeren

Ik zou graag willen gaan

Bewaar Cinque Terre onder uw bestemmingen of start een nieuw abonnement.

Snelle informatie

Land
Italië

Volledige bestemmingsgids

Toegang tot het volledige dossier: attracties, klimaat, gastronomie, evenementen en nog veel meer.

Ontdek deze bestemming diepgaand

Ontdek meer in de omgeving